AKTUALNOŚCI

Zmiana siedziby firmy

Informujemy, że zmienia się siedziba firmy.

Aktualny adres to Kraków, ul. Wielicka 42/B3

Rozszerzamy zakres usług o rynek pierwotny

Nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych deweloperów krakowskich.
logo Wawel Service
Zapraszamy klientów zainteresowanych zakupem mieszkań na rynku pierwotnym.
Oferujemy bezpłatną usługę pośrednictwa w zakresie sprzedaży mieszkań z wszystkich inwestycji tego dewelopera zlokalizowanych w Krakowie.
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

Zmiany w programie rządowym „Rodzina na swoim”

Szykują się zmiany w rządowym Programie „Rodzina na Swoim”. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będzie można korzystać z kredytu z dopłatą osobom samotnym tzw. „singlom”. Programem zostaną objęte wyłącznie nieruchomości z rynku pierwotnego, zostanie ograniczony wiek kredytobiorcy do 35 lat. Nastąpi zmniejszenie współczynnika określającego średni wskaźnik przeliczeniowy kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych z 1,4 do 1,1, a co za tym idzie obniżenie wysokości maksymalnych cen metra kwadratowego mieszkań na które będzie można zaciągnąć preferencyjny kredyt. Docelowo program ma zostać wygaszony do końca 2012 roku.

Więcej informacji na stronie: http://www.rodzinanaswoim.pl/tresc/80/3/

Nawiązaliśmy współpracę z firmą MultiHOME

której podstawowym profilem działalności jest budowa energooszczędnych domów oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Zainteresowanych odsyłamy do źródła wiedzy- na stronę internetową: www.oczyszczalniaprzydomowa.com.pl.  Znajdą tutaj Państwo wszelkie niezbędne informacje odnośnie budowy domów, dotychczasowych realizacji oraz wiele ciekawostek, które mogą Państwa zainteresować.

.